SKORPION OPIS KSIĄŻKI /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

        

Skorpion, najemny łowca potworów podróżujący po terenach jednego z Trzech Królestw, poszukuje dobrze płatnych zleceń. Trudności go nie zniechęcają i nie pyta, kto płaci: zwykły chłop czy zarządca miasta. Idzie tam, gdzie oczy poniosą, a prawdziwe imię skrywa pod pseudonimem. Towarzyszący mu alchemik Adam wytwarza niezbędne w walce mikstury bojowe i udziela łowcy dobrych rad, mimo że ten nie zwykł ich słuchać.

            Kolejne zadania wymagają od Skorpiona maksymalnego skupienia, perfekcyjnego wykorzystywania otoczenia oraz sztuki ekwilibrystyki na najwyższym poziomie. W jego profesji nie ma miejsca na pomyłki. Jako renegat, winien zbrodni na królewskiej krwi – a to nie jedyne przewinienie ciążące na jego sumieniu – musi bacznie uważać, z kim przestaje, by nie trafić pod topór kata. Na szlaku, prócz ludzi i potworów, łowca spotyka też istoty z innych Planów Istnień. Nie stroni od walki z nimi, choć często starcia kończą się jego przegraną i koniecznością ucieczki.

            Świetnie wytrenowany Skorpion, wyszkolony przez legendę tej profesji Colli Faersa, czasem okazuje się tylko człowiekiem. Zwykle stara się wywiązać z powierzonego zadania, jednak bywa, że nie bacząc na konsekwencje, rezygnuje ze zlecenia, które go przerasta.

            Każda profesja ma swoje ciemne strony – tym bardziej fach łowcy, ściśle związany z magią i alchemią. Wieloletnie stosowanie mikstur na wyciszanie emocji sprawiło iż Skorpion zobojętniał uczuciowo, stając się w pewien sposób nieludzki.

            Wciąż podróżuje, przenosząc się z miejsca na miejsce, lecz od przeszłości nie da się uciec.
 Za błędy przyjdzie mu kiedyś zapłacić. Robiąc sobie z dawnego mistrza śmiertelnego wroga, czego Adam nie może zrozumieć, a Skorpion nie zamierza tłumaczyć, już za nie płaci. Brzemię przeszłości jest zbyt wielkie, by dzielić się tajemnicą z kimkolwiek, nawet z przyjacielem.

            A to dopiero początek przygód łowcy potworów, który porzuca zleceniodawcę na bagnach, ulega wpływowi prastarego artefaktu, wreszcie rusza do walki ze Smokiem. Walki z góry skazanej na porażkę. Z prastarą, mityczną wręcz bestią nie można się mierzyć – nawet ze wsparciem znamienitych magów i innego łowcy potworów..

 

 

 

 

SKORPION - OKŁADKA   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------   Skorpion 7               Skorpion cover all

 

 

 

 

 

 

                ////////////////////////////  SKORPION KONCEPT OKŁADKI  ////////////////////////////

 Skorpion 2                    Skorpion 5 Skorpion 6

 

 

 SKORPION - BLURB   //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

         

Wyszkolony przez legendarnego łowcę potworów, ColliegoFaersę, Skorpion podróżuje po ternie Trzech Królestw, świadom tego, że nie jest łatwo uciec od przeszłości. A była ona nie tylko mroczna, lecz także pełna błędów, za które przyjdzie mu płacić. Już to robi, uczynił bowiem ze swojego mistrza śmiertelnego wroga – czego Adam nie może zrozumieć, a Skorpion nie chce mu wytłumaczyć. Brzemię przeszłości jest zbyt wielkie, by dzielić się tajemnicą z kimkolwiek, nawet z przyjacielem.

Ale to dopiero początek licznych przygód – zleceniodawca zostaje porzucony na bagnach, Skorpion pozornie wydostaję się spod kontroli prastarego artefaktu, a na koniec stacza walkę ze Smokiem. Walka ta nie mogła jednak potoczyć się po myśli ludzi.

Z prastarą i mityczną wręcz bestią nie można mierzyć się w parze z innym łowcą, będąc wspieranym tylko przez kilku magów…

Pełna niebezpiecznych przygód powieść, której akcja osadzona została w jednym z Trzech Królestw, to połączenie widowiskowych opisów starć, morderczych spotkań i kalkulacji szans. To wypełniona nieprzewidywalnymi zdarzeniami opowieść, w której zaskakuje zarówno bohater, jak i otaczająca go rzeczywistość. „Skorpion” to historia człowieka, który po wyrwaniu się z mrocznej przeszłości i odcięciu od niej powoli wraca na dawne tory, kierując się w stronę własnej zguby.

 

 

 SKORPION PODSTAWOWE DANE ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

W przygotowaniu...

 

 

 

 SKORPION - CIEKAWOSTKI  ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 Na obecną chwilę brak.